Ofisinizde Olması Gereken Tasarım Ürünleri

Ofisi için verimliliği arttırmak için tasarımcılar benzersiz ve bir o kadar kullanışlı tasarım ürünleri piyasaya sürmektedir. Teknolojiden tasarıma kadar birbirinden farklı ürünler ofisleri renklendirmek için piyasaya sürülmektedir. Tüm ürünler cazip olsa da en çok isteyeceğiniz ve verimliliğinizi arttıracak ürünleri kısa bir liste halinde toparladık.

Retro Patents

Retro Patents belki de ofis için en ilgi çekici tasarım ürünleri arasında yer almaktadır. Patenti alınmış olan teknolojik ürünlerin ilk tasarımlarını sunan bu hizmet, özellikle yeni açılan teknoloji firmaları için ideal bir dekorasyon fikri olacaktır. Steve Jobs’un Apple prototipini kullanabileceğiniz gibi en sevdiğiniz oyun konsolunu da duvarınıza asabilirsiniz.

Grovemade Desk Collection

Tamamen ahşaptan yapılan masa düzenleyiciler şıklık ve sadelik arayanların bir numaralı tercihi olacaktır. Fiyatları biraz yüksek olsa da her seferinde tasarım ürünleri arasından birini seçerek koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Telefon standından saksıya kadar tüm ürünler ahşap olarak sunulmaktadır.

Gest

Gest belki de ofisinizde olabilecek en teknolojik aletlerden biridir. Gest, elinize taktığınız sanal bir fare olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda eğer üründen iki adet varsa, ürünü sanal klavye olarak da kullanabilirsiniz. İlk aşamada alışması zaman alsa da alıştıktan sonra Gest gelecekten gelmiş gibi görünmenizi sağlayacaktır.

Stagg EKG

Kahvenizi masanızdan kalmadan saniyeler içerisinde hazırlamak ister misiniz? Tasarım ürünleri arasında kahve severlere hitap eden Stagg EKG aslında bir elektrikli kettle. Basit gibi görünse de bu cihaz ofis içerisindeki hayatınızı oldukça kolaylaştıracak.

Mountie

İki ekranla çalışan kişiler masalarına Mountie’yi eklemeyi kesinlikle düşünmeli. Bilgisayarınıza bu cihazı kullanarak tabletinizi tutturabilirsiniz. Bu şekilde aynı anda iki ekranda çalışmanız oldukça kolay bir hal alacaktır.

Herman Miller Aeron

Ofislerin en ikonik sandalyelerinden olan Herman Miller Aeron, herkesin oturmak isteyeceği ofis sandalyelerinden biridir. Ergonomik tasarımı sayesinde bu ürün, ilk günden bugüne kadar pek çok kişinin bir numaralı tercihleri arasında yer almaktadır.

Sticotti Raf Sistemi

Bir raf sisteminden isteyeceğiniz estetik ve kullanışlı yapı Sticotti ile sunulmaktadır. Hafif eşyaları ve ağır eşyaları rahatlıkla depolayan bu raf sistemi, kesinlikle ofisinizin vazgeçilmez eşyaları arasındaki yerini alacak.

-

Görsel Kaynak: Pexels